Mówi się, że uwodzenie kobiet to bardzo duża sztuka. Teoretycznie w filmach wygląda to całkiem prosto. Nie brakuje jednak mężczyzn, którzy w życiu realnym mają z tym gigantyczne kłopoty… Statystyki pokazują, że dużo facetów jest singlami. Niektórzy teoretycznie twierdzą, że jest im tak po prostu dobrze.

Większość z nich tak naprawdę nie chce jednak przyznać się do samotności. Wielu takich facetów zastanawia się, co zrobić, aby uwodzenie w ich wykonaniu w końcu zaczęło być skuteczne. Czytają rozmaite wskazówki, oglądają filmiki – kłopot jednak jest taki, że większość tych rad po prostu się nie sprawdza. Niestety, mężczyźni już na pierwszej randce popełniają wiele gaf, które dyskredytują ich w oczach kobiety. Oczywiście, trudno znaleźć jeden wzorzec zachowania, który jak sprawdzi się w przypadku każdej pani. Czego jednak nie robić, aby mieć szansę na kolejne spotkania?

Trzeba zaznaczyć, że dużo mężczyzny dostaje kosza już przy próbie pierwszego kontaktu z konkretną kobietą. Dlaczego tak się dzieje? Składa się na to kilka czynników. Przede wszystkim mężczyźni są albo zbyt bezpośredni, albo ich teksty na podryw są dla kobiety śmieszne. Poza tym panie zwracają bardzo dużą uwagę na wygląd. Można mówić, że liczy się tylko wnętrze, ale nie tylko mężczyźni, ale także osobniczki płci przeciwnej też są wzrokowcami. Oczywiście, samego wyglądu twarzy nie można poprawić. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zadbać o odpowiednią fryzurę czy dobrze dobrane elementy garderoby itp. Nie można również zapominać o eleganckich butach, które będą stanowić dopełnienie wyjściowego outfitu.

Popraw swój flirt! Wejdź na stronę uwodzenie.org i dowiedz się więcej o skutecznym uwodzeniu

Wielu facetów uważa, że rozmowa na premierowej randce jest niczym pole minowe. To prawda – w tym aspekcie też można popełnić wiele błędów, które sprawią, że kobieta nie będzie już miała ochotę kontynuować znajomości. Bardzo ważne jest to, aby nie poruszać tematów związanych z problemami finansowymi czy zdrowotnymi. Na to przyjdzie jeszcze czas, kiedy lepiej się poznacie. Niektórzy faceci w trakcie rozmowy są bardzo bezpośredni. Pamiętajcie, że różnica pomiędzy pewnością siebie, a bezczelnością jest bardzo cienka. Nie brakuje mężczyzn, którzy po prostu chcą zaciągnąć kobietę do łóżka. W zdecydowanej większości przypadków skończy się to po prostu szybkim przerwaniem randki. Poza tym bardzo wielu mężczyzn zbyt mocno bierze sobie do serca to, że niektóre kobiety walczą o równouprawnienie. Pamiętajcie, że bycie dżentelmenem na pewno nie przysporzy Wam żadnych kłopotów, a może sprawić, że bardzo zyskacie w oczach nowo poznanej kobiety.

Dużo mężczyzn popełnia błędy także po zakończeniu randki. Wielu z nich waha się bowiem czy dzwonić z zapytaniem o kolejne spotkanie czy czekać na inicjatywę kobiety. Trzeba jednak podkreślić, że większość pań wychodzi z założenia, że to faceci powinni zrobić taki krok. Jeśli zatem komuś zależy na przedstawicielce płci przeciwnej, to nie powinien zwlekać z próbą podjęcia kontaktu i umówieniem się na kolejne spotkanie.

Written by Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *